Aizvadītas Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes

Pagājušajā nedēļas nogalē ar Rīgas domes atbalstu Ķīšezerā norisinājās Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes. Tajās piedalījās četrdesmit četri jaunieši ar "Optimist" un "Laser" švertlaivām. Visplašāk pārstāvētajā "Optimist" klasē astoņu braucienu laikā savu meistarību kārtējo reizi lieliski pierādīja māsas Marta un Helēna Rauses, kuras bija ātrākās divdesmit piecu sportistu vidū un ar Emīlu Elnioni draudzīgi sadalīja godalgotās vietas.

"Optimist B" ieskaitē, kurā tika vērtēti trīspadsmit jaunieši, aiz sevis atstājot Veroniku Čači un Ēriku Zvilnu, uzvaru izcīnīja Ričards Zvilna, kurš "Optimist" kopvērtējumā bija piektais ātrākais burātājs.

"Laser 4,7" klasē, uzvarot visos braucienos, pārliecinoši uzvaru izcīnīja Rūta Eistreiķe, bet atlikušās godalgotās vietas savā starpā sadalīja Enija Rudzīte un Madara Suško, kuras arī bija vienīgās Rūtas konkurentes.

"Laser Radial" klasē arī startēja tikai trīs jaunie burātāji. No tiem ātrākais bija Aleksejs Ļvovs, kurš aiz sevis atstāja Madaru Dančausku un Arvīdu Vāveri.

Sacensību rezultāti

Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2009.09.24 10:58

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri