Šonedēļ notiks Latvijas čempionāts Q25 klasē

Nedēļas nogalē, 19. un 20. septembrī Usmas jahtklubā notiks šīs burāšanas sezonas pēdējā Latvijas čempiona medaļu komplekta izcīņa – šoreiz par medaļām un čempiona titulu sacentīsies Q25 klases burātāji.

Paredzams, ka šogad, tā pat kā pagājušajā gadā, Latvijas čempionātā Q25 klasē startēs aptuveni piecpadsmit spēcīgākās šīs klases jahtu komandas, kurām savu prasmi un ātrumu būs jāpierāda deviņos braucienos, ja to atļaus laikapstākļi. Šobrīd tiek prognozēts, ka vēja ātrums Usmas ezerā būs no 3 līdz 4 m/s, kas ir vairāk kā pagājušajā nedēļā Usmas ezerā notikušajās sacensībās.

Vairāki dalībnieki, ieskaitot jahtu komandas, kuras regulāri neburā Usmas ezerā, jau pagājušajā nedēļā notikušo Usmas kempinga kausu izmantoja kā treniņu pirms Q25 klases svarīgākajām sacensībām, kas tikai liecina par to, ka sacensības būs ļoti sīvas. 2008. gadā čempiona titulu Q25 klasē izcīnīja jahtas "Woosh" komanda, sudrabu un bronzu atstājot "Kolibri" un "Beauty" komandām, taču šogad jahta "Woosh" līdz šim vēl nav ielaista ūdenī, un vēl nav zināms vai tas tiks darīts par godu Q25 čempionātam.

Sacensību nolikums

Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2009.09.17 02:53

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri