Sügisregatt

Māsas Marta un Helēna Rauses kārtējo reizi apliecināja, ka ir stiprākās OPTIMIST burātājas meitenes ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā. Ar dubultuzvaru no Pērnavas atgriezās j/k AUDA jaunās burātājas.

No 11. līdz 13. septembrim Pērnavā notika sacensības burāšanā „Sügisregatt”, kurās Optimist klasē piedalījās pieci Latvijas sportisti. Kopumā šajā klasē startēja 58 dalībnieki.

Pirmajā sacensību dienā mazā vējā notika 2 starti. Pēc pirmās dienas rezultātiem labākā no mūsu sportistēm bija Marta Rause (4. vieta), aiz viņas sekoja māsa Helēna Rause (10. vieta). Otrajā dienā vējš bija vēl mazāks un starts tika atcelts uz stundu, gaidot, kamēr parādīsies piemēroti laika apstākļi. Pēc otrās dienas 3 startiem Marta ierindojās 6. vietā, bet savu pozīciju uzlaboja Helēna ieņemot 7. vietu. Trešajā dienā stiprais vējš un vilnis deva cerību visiem uzlabot rezultātus. Sportisti varēja parādīt savas iegūtās burāšanas iemaņas trenējoties Daugavā un Rīgas jūras līcī. Tas viņiem labi izdevās. Pirmo braucienu izcili nobrauca Emīls Elnionis ieņemot 1. vietu, Helēna Rause ieņēma 4.vietu, Dāvis Andersons 6. vietu.

Kopvērtējumā desmit labāko braucēju vidū iekļuva latviešu braucējas Marta un Helēna Rauses (5. un 6. vieta). Savukārt meiteņu vērtējumā Marta izcīnīja 1.vietu, Helēna 2. vietu.

Pievienoja: Mārcis Kalniņš 2009.09.16 11:13