Latvijas jaunie burātāji piedalīsies Polijas čempionātā

Priedaines jahtkluba komanda un Reits Elnionis ir devušies uz Polijas atklāto čempionātu Optimist klasē, kas no 11. līdz 13. septembrim norisināsies līcī pie Kameņas Pomorskas, netālu no Ščecinas. Jauniešiem dalība Polijas čempionātā ir viens no pārbaudes posmiem pirms 2010. gada Eiropas čempionāta, kas norisināsies tieši šajā akvatorijā. Paredzams, ka šo izmantos arī daudzu citu valstu Optimist klases burātāji.

Priedaines jahtkluba komandas sastāvā startēs Matīss Jurgenovskis, Dana Spuriņa un Ričards Zvilna, kuri jau ir guvuši pieredzi starptautiskajās sacensībās, kā arī Krišjānis Strods un Ēriks Zvilna, kuri šosezon ir sasnieguši labus rezultātus vietējā mēroga sacensībās. Priedaines jahtkluba komandai Polijā pievienosies arī šīs sezonas debitanti Annemarija Rukšāne un Toms Fišers-Blumbergs, kurš komandas sastāvā tika iekļauts tikai pāris dienas pirms izbraukšanas uz Poliju, jo Lielupē notikušajā Rudens regatē izcīnīja 3. vietu kopvērtējumā.

Savu dalību Polijas atklātajā čempionātā ir pieteicis arī Reits Elnionis, kurš šajās sacensībās pārstāvēs Audas jahtklubu.

Dienu pirms čempionāta sākuma šīm sacensībām ir pieteikušies 200 dalībnieki no Polijas, Vācijas, Krievijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Somijas, Dānijas, Norvēģijas, Čehijas, Latvijas un pat Malaizijas.

Latvijas izlase līdz šim ir piedalījusies Optimist klases Eiropas un Pasaules čempionātos, taču 2009. gadā, latviešu Optimist klases burātāju meistarības līmenis neļāva kvalificēties Eiropas čempionātam, kas nozīmē, ka šādas sacensības kā Polijas atklātais čempionāts mūsu burātājiem ir ļoti svarīgs sagatavošanās posms, lai jau atkal nākamajā sezonā Latvijas vārds parādītos Eiropas čempionāta dalībnieku sarakstā.

Plašāku informāciju par Polijas atklāto čempionātu un tā rezultātiem iespējams atrast Crewsaver Open Polish Championship mājas lapā.

Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2009.09.10 13:32

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri