Usmā notiks divas regates vienā dienā

Sestdien, 12. septembrī Usmas ezerā notiks divas ļoti aizraujošas burāšanas sacensības - "Usmas kempinga kauss" un "Nakts regate", kurās ir laipni lūgti piedalīties arī citu jahtklubu biedri.

SIA "Usmas kempings" kausa izcīņai starts tiks dots pulksten 11:00 Usmas ezerā. Šo sacensību uzvarētāji tiks noskaidroti tā sauktajās īsajās distancēs un visiem dalībniekiem, kuri tiks sadalīti divās grupās, paredzēts dot ne vairāk kā piecus startus, pie kam, ja būs notikuši vismaz trīs sacīkšu braucieni, no kopvērtējuma tiks strīpots viens sliktākais rezultāts.

Viena no visgaidītākajām un tradicionālākajām Usmas jahtkluba sacensībām ir "Nakts regate", kurai starts tradicionāli tiek dots tad, kad jau ir satumsis – pulksten 21:00. Šo sacensību distance ir daudz garāka un tā sacīkšu dalībniekiem ļauj nodemonstrēt savas orientēšanas spējas naktī un vietējās locijas zināšanas. Bieži šajās sacensībās papildus pārbaudījumus rada tādi laika apstākļi kā bezvējš un migla, kas šis sacensības padara vēl interesantākas un dalībniekiem rada ne mazums interesantus piedzīvojumus.

Sīkāku informāciju par šīm sacensībām ir iespējams atrast Usmas jahtkluba mājas lapā: www.usmasjahtklubs.lv

Pievienoja: Ģirts Avotiņš 2009.09.8 02:47

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kaspars Liepiņš

Apsveicam vārda dienā:

Uģis Skrupskis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri