Nāc uz Mantu Placi Laivu Lietām 2009.

Tālburātāju grupa Andrejostas jahtkluba telpās atsāk savu tikšanās sezonu ar pagaidām vēl Latvijā nebijušu pasākumu - Mantu Placi burātājiem un laivu īpašniekiem.

Mantu placī jums tiks dota iespēja piedāvāt citiem burāšanas interesentiem, vai iegādāties pašiem laivu lietas, kuras esošajam īpašniekam kādu iemeslu dēļ nav vairs nepieciešamas.

Daudziem šādu mantu plaču darbība ir jau pazīstama no Lielbritānijas Boat Jumble, kas vairākas reizes gadā notiek dažādās šīs valsts vietās.

Katram dalībniekam būs iespēja pārdot, pirkt vai mainīt visu, kas saistīts ar laivām un burāšanu: laivu aprīkojumu, motora daļas, burāšanas apģērbu vai apavus, laivu krāsas, grāmatas, kartes u.c. laivas saimniecībā nepieciešamās lietas. Šāda mantu plača laikā ir vienreizēja iespēja tik vaļa no vērtīgām, bet pašam nevajadzīgām lietām. Un tāda pat iespēja ir tikt pie noderīgām lietām par cenu, kas krietni zemāka par to, kuru jums izdotos atrast veikalā.

 

Pasākums notiks šā gada 07. septembrī, pirmdien, Andrejostas jahtkluba telpās no pulksten 17.00 līdz 19.00. Pasākuma izskaņā no pulksten 19.00 notiks kārtējā Tālburātāju grupas sanākšana, kuras ietvaros pārrunāsim iespaidus par dalību burāšanas nedēļā Vācijā Kieler Woche 2009 un vēl šo un to.

 

Visi interesenti tiek laipni gaidīti. Dalības maksa 1Ls.

Katrs tirgoties gribētājs tiks nodrošināts ar vietu uz galdiņa savu mantu izstādīšanai.

Pasākuma laikā visu laiku darbosies arī kluba kafejnīca.


Pievienoja: Mārcis Kalniņš 2009.09.2 12:41

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri