Latvijas čempionāts jauniešiem

2009. gada Latvijas čempionātā burāšanā, Jūrmalā, no 14. - 16. augustam piedalījās 60 dalībnieki no Priedaines jahtkluba, Latvijas, Usmas, Rīgas jahtklubiem un no Jahtkluba Auda. Regati rīkoja Latvijas Zēģelētāju savienība, Latvijas Optimist asociācija un Priedaines jahtklubs. Sacensību komitejai, ko vadīja galvenais tiesnesis Juris Ailis, izdevās Lielupes ietekā pie Baltās kāpas izvest visus 9 programmā paredzētos braucienus.
Visplašāk pārstāvētajā Optimist klasē (34 dalībnieki), deviņu braucienu summā uzvarēja Helēna Rause (jahtklubs Auda). Helēnas sniegums bija pārliecinošs gan vājā vējā, gan arī svētdien, kad iepūta spēcīga brīze. Otrajā vietā arī šogad jūrmalnieks Matīss Jurgenovskis, bet pagājušā gada čempionam Emīlam Elnionim šoreiz jāsamierinās ar 3. vietu.
470Optimist B grupā pārliecinošu uzvaru svinēja Ričards Zvilna no Priedaines jahtkluba. Otrajā vietā Dāvis Andersons, bet trešajā vietā - Gustavs Jurgenovskis.
Optimist klasē meitenēm otrajā vietā, aiz māsas Helēnas, ierindojās Marta Rause, trešajā vietā - Dana Spuriņa.
Laser Radial klasē savu pārākumu arī šogad pierādīja pieredzējušais Madars Alviķis, atstājot aiz sevis Annu Aili un Ivo Aili.
Spraiga cīņa norisinājās arī Laser 4.7 klasē. Ar vienādu punktu skaitu, tikai uzvara pēdējā braucienā nodrošināja Latvijas čempiona titulu Kristapam Gruntem (Priedaines jahtklubs). Otrajā vietā Rūdolfs Bodnieks, trešajā vietā Rūta Eistreiķe.
Pēc vairāku gadu pārtraukuma Latvijas čempionātā piedalījās četras 470 klases komandas no jahtkluba Auda. Uzvaru izcīnīja Matīss Alviķis un Artis Kalniņš.
Par drošību arī šajās sacensībās Lielupē gādāja Jūrmalas pašvaldības policijas ūdens patruļa.

www.optimist.lv


Pievienoja: Mārcis Kalniņš 2009.08.21 12:32

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri