Latvijas I komanda izcīna 3. vietu Tallinā

Latvijas I komanda izcīna 3. vietu Tallinā

No 29. līdz 31. maijam seši Latvijas optimisti piedalījās "Kuldseekel Regatta" Tallinā.
"Zelta šeikeļa" regati Kalev jahtkubs rīko jau kopš 1967. gada, un tajā, papildus burāšanas regatei, ieskaitē ir arī 600m kross un 50m peldēšana baseinā.
Labākais no mūsējiem, Emīls Elnionis (UJK) uzrādīja 2. labāko laiku krosā un 8. vietu peldēšanā. Tomēr sacensībās jūrā Ričards un Ēriks Zvilnas, Dana Spuriņa, Matīss Jurgenovskis un Krišjānis Strods no Priedaines jahtkluba, 47 dalībnieku konkurencē centās atvinnēt zaudētos punktus vecākiem sportistiem. Kopvērtējumā Emīls izcīnīja 4. vietu, Ričardam - 10. vieta (burāšanā sasniegta 7. labākā punktu summa), Matīsam -11. vieta.
Dana Spuriņa vājajā un mainīgajā Tallinas līča vējā ļoti enerģiski sāka braucienus, taču falšstarts un diskvalifikācija otrajā braucienā neļāva pakāpties augstāk par 24. vietu (1. vieta meiteņu konkurencē), Krišjānim šoreiz 27. vieta, bet Ērikam Zvilnam 3. vieta starp jaunākajiem(29. vieta kopvērtējumā).
Komandu vērtējumā Latvijas I komanda - E. Elnionis, R. Zvilna un M. Jurgenovskis izcīnīja 3. vietu un saņēma glabāšanā ceļojošo kausu.
RezultātiPievienoja: Mārcis Kalniņš 2009.06.6 10:14

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri