The Tall Ships’ Races 2013

Regates “The Tall Ships’ Races 2013” Kadetu programma


     Latvijas Burāšanas mācību asociācijai (LBMA) ir izdevies pārliecināt gan Rīgas domi, gan  starptautisko burāšanas mācību organizācijas „Sail Training International” (STI) iekļaut Rīgu burinieku un jahtu regates „The Tall Ships’ Races 2013” maršrutā. LBMA ir saņēmusi apstiprinājumu, ka 2013.gada regates maršruts būs: Orhusa – Helsinki – Rīga – Ščecina. Uzņemt kuģus kā regates kruīza posma osta ir pieteikusies arī Ventspils.  
     Rīgas domei adresētajā vēstulē STI lūdz parakstīt ostas līgumu, kas uzliek Rīgas pilsētai konkrētas saistības par regates uzņemšanu.
     Viens no Ostas līguma punktiem paredz, ka Rīgai uz jānodrošina un jāfinansē vismaz 25 jauniešu vecumā no 15 līdz 26 gadiem burājums ar vienu no regates kuģiem – A klases burinieku.
     LBMA apzinās, ka šodienas situācijā Rīgas domei nav viegli izšķirties uzņemties ostas līgumā paredzētās saistības sarīkot šo pasākumu. 2003.gadā mēs bijām tie, kas palīdzēja sarīkot regati Rīgā – ar saviem padomiem un mūsu brīvprātīgo darbu. LBMA jau gadu ved sarunas ar Rīgas domi, STI, iespējamiem regates sponsoriem, mēģinot pārliecināt visus, ka mēs vēlamies palīdzēt ne tikai organizēt šo pasākumu, bet arī sagādāt tam finansējumu. Mēs esam jau noslēguši vairākus līgumus ar sponsoriem par naudas līdzekļu piesaisti ziedojumu veidā Ostas līgumā paredzēto Rīgas saistību izpildei.
     LBMA paziņo par Kadetu programmas uzsākšanu. Mēs esam izstrādājuši līguma projektu par naudas līdzekļu piesaisti samaksai par kadetu burājumu vienā no „The Tall Ships’ Races 2013” posmiem: Helsinki – Ventspils – Rīga vai Rīga – Ščecina. Vienam kadetam šī maksa vidēji būs ap 500 – 600 EUR.  
     LBMA aicina LZS biedrus – jahtklubus un asociācijas noslēgt līgumus par Kadetu programmas realizāciju – kadetu ceļojuma apmaksu no jahtkluba, asociācijas vai tās biedru līdzekļiem un 2013.gadā izvirzīt savus kadetus šai programmai.
     LBMA uzskata Kadetu programmu par lielisku iespēju Latvijas Zēģelētāju savienības biedriem – jahtklubiem un asociācijām jau šodien izstrādāt noteikumus, ar kādiem piesaistīt jauniešus, dodot labākajiem no tiem 2013.gadā veikt ceļojumu un apgūt burāšanas praksi uz viena no A klases buriniekiem!
     Tiem, kurus ir uzrunājis šis priekšlikums, lūdzam sazināties ar Latvijas Burāšanas mācību asociācijas valdes priekšsēdētāju Uģi Kalmani, tālr. 67320213, e-mail: kalmanis@hanza.lv

Pievienoja: Mārcis Kalniņš 2009.06.2 20:58

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri