Optimistu trenniņnometne

Latvijas Optimist asociācija skolēnu brīvdienās un Lieldienās organizēja mūsu labāko optimistu treniņnometni un piedalīšanos Easter regatta.
Ar labiem panākumiem Matīss Jurgenovskis, Dana Spuriņa un Ričards Zvilna no Priedaines jahtkluba, kā ari Latvijas čempions Emīls Elnionis un Rolands Zaļkalns no Usmas jahtkluba 8 dienas Slovēnijas pilsētā Portorožā trenējās un sacentās ar 367 vienaudžiem no 13 valstīm.
Jāuzteic mūsu jauniešu spēja mobilizēties startiem šādā daudzskaitlīgā masā. Laba starta vietas izvēle bija viens no galvenajiem treneru Ināras un Jura Aiļa uzstādītajiem uzdevumiem, kurā visi guva labu pieredzi. Tikai Dana spēja izvairīties no diskvalifikācijas par pāragru startu vai melno karogu. Arī distances pirmajā posmā vairākkārt Dana, Ričards un Matīss apņēma markas labāko divdesmitniekā. Tomēr pieredzes trūkums neļāva saglabāt augstās vietas līdz finišam. Rolands un Emīls noteikti labāk būtu sevi parādījuši stiprākā vējā, tomēr cīnījās līdz distances pēdējam metram un neatlaidīgi uzlaboja savus rezultātus. Arī mūsu jaunākais dalībnieks Ričards apņēmīgi cīnījās startā un pie markām, un nākošajās regatēs priecēs mūs ar labiem rezultātiem.
Kopvērtējuma rezultāti
D. Spuriņa, 157.v., 37.v. meitenēm
M. Jurgenovskis, 203.v.,
R. Zaļkalns, 220.v.,
E. Elnionis, 225.v.,
R. Zvilna, 269.v.

www.optimist.lv


Pievienoja: Mārcis Kalniņš 2009.04.20 08:41

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri