Treniņnometne Spānijā.

Pagājušajā nedēļā no Spānijas atgriezās divi Usmas JK Optimist klases burātāji - Emīls Elnionis un Rolands Zaļkalns. Kleistu LSVC treneres Žaklīnas Litaunieces vadībā viņi piedalījās 3 dienu starptautiskajā treniņnometnē netālu no Barselonas, lai pēcāk startētu Eiropā prestižajās trīs dienu sacensībās Trofeo Ciutat de Palma 58.

Pagaidām mūsu dalībniekiem kopvērtējuma rezultāti, salīdzinot ar EU līmeni, ir visai pieticīgi: Rolandam- 253., Emīlam- 279. vieta 300 Optimistu konkurencē, jo pietrūkst jūras plašuma un spēcīgas konkurences pieredzes. Kā puiši izteicās- „Tāāādus viļņus” viņi vēl nebija piedzīvojuši, bet priecīgi atzīst, ka sportiskās nedēļas laikā daudz jaunu „knifiņu” apguvuši, kurus varēs izmantot turpmākajās sacensībās Latvijā un aiz tās robežām!

Puišiem bija prieks startēt reizē ar pasaulē stiprākajiem burātājiem un vērot cīņu ne tikai starp Optimistiem, bet arī Cadet, Laser un cita tipa buru laivām.

Brīvos brīžus puiši izmantoja lietderīgi- apguva valodas, izpētīja jaunus burāšanas aprīkojuma brendus, kā arī apmainījās draiskulību pieredzē ar spāņu sportistiem.

Paldies visiem, kuri piedalījās šī brauciena organizēšanā un sponsorēšanā- Ilzei Ledauniecei, Žaklīnai Litauniecei, Guntaram Eistreiķim, vecākiem un garšīgajam „Pūre food”!

Tā bija lieliska dāvana Latvijas izlases dalībniekiem uz Ziemassvētkiem!

 

Astra Zaļkalne


Pievienoja: Mārcis Kalniņš 2008.12.17 17:20

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri