Starptautiskās Kreiserburāšanas Asociācijas (Cruising Association) Baltijas sekcijas konference Hamburgā

Latvijas Burāšanas mācību asociācijas valdes locekļi Uģis Kalmanis un Gunārs Šteinerts 2008.gada 1.novembrī piedalījās Starptautiskās Kreiserburāšanas Asociācijas (Cruising Association) Baltijas sekcijas kārtējā konferencē Hamburgā kopā ar Dānijas, Lielbritānijas, Norvēģijas, Somijas, Vācijas un Zviedrijas burāšanas organizāciju pārstāvjiem.

 

Konferences dalībnieki pārstāvēja savu valstu kreiserburāšanas asociācijas un citas burāšanas organizācijas, arī ģimenes jahtu tūrisma pārstāvjus, kurus interesē burāt pa Baltijas jūru ar nelielu distanci starp ostām, arī izmantojot iespējas atstāt jahtas ziemot kādā no apmeklētajām valstīm, lai nākošajā gadā turpinātu ceļojumu. Konferences mērķis – diskutēt par iespējām attīstīt kreiserburāšanas aktivitātes Baltijas jūras rajonā, izveidojot informācijas apmaiņas sistēmu kruīza burātājiem par dažādiem aktuāliem jautājumiem, tādiem kā jahtu formalitātes, apdrošināšana, ar jahtām saistītiem vides aizsardzības jautājumi, jahtu reģistrācija, jahtu vadītāju apmācība un sertifikācija, jahtu ostas un to servisa iespējas.

Latvijas pārstāvji sniedza prezentāciju par Latvijas situāciju par šiem un citiem jautājumiem, tai skaitā statistisko informāciju par Latvijas jahtu ostām un to apmeklējušo jahtu skaitu pēc to kopskaita un valstu piederības 2006.-2008.gados. Sagatavotais prezentācijas materiāls tuvāko dienu laikā tiks izsūtīts pa elektronisko pastu arī visām LZS dalīborganizācijām izmantošanai gan savu asociāciju un jahtklubu vajadzībām, gan izsūtīšanai saviem ārvalstu partneriem.

Konferences dalībnieki vienojās par jaunu sadarbības modeli ar nosaukumu „Baltic Sea Network”, kura ietvaros izveidot vienotu datu bāzi lai apkopotu un sistematizētu savākto informāciju un regulāri tiekoties apmainīties ar šo informāciju, kas būtu pieejama plašai kreiserburātāju saimei.


Pievienoja: Ilze Prūse 2008.11.6 19:02

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri