Turpmāk Latvijā tiks atzītas treneriem ārvalstīs izsniegtās apliecības

2008.gada 6.jūnijā stājās spēkā Ministru kabineta noteikumi Nr.387 "Grozījums Ministru kabineta 2006.gada 31.oktobra noteikumos Nr.886 "Noteikumi par institūcijām, kas izsniedz ārvalstīs iegūtās profesionālās kvalifikācijas atzīšanas apliecības reglamentētās profesijās"".

MK noteikumi Nr. 387 stājās spēkā vienlaicīgi ar 2008.gada 2.jūnija MK noteikumiem Nr. 386 „Noteikumi par sporta speciālistu sertifikācijas kārtību un prasībām, kas noteiktas sporta speciālistam, lai iegūtu tiesības strādāt sporta jomā” stājās spēkā arī MK noteikumi Nr.387.

MK noteikumi Nr. 387 nosaka, ka Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) izsniedz profesionālās kvalifikācijas atzīšanas apliecības sporta speciālista reglamentētajā profesijā. Un tas nozīmē, ka tagad LSFP var atzīt mūsu treneriem un citiem sporta speciālistiem ārzemēs izsniegtos izglītības dokumentus, un līdz ar to piešķirt viņiem attiecīgas kategorijas sporta speciālistu sertifikātus.

 

Līdz 2008.gada 1.oktobrim burāšanas sportā Latvijā bija sertificēti šādi sporta speciālisti:

* Ināra Aile (B kategorija), apliecība derīga līdz 15.06.2010.
* Juris Ailis (B kategorija), apliecība derīga līdz 15.06.2010.
* Žaklīna Litauniece (B kategorija), apliecība derīga līdz 16.06.2011.


Treneri, kuri vēl līdz šim dažādu apstākļu dēļ nav sertificējušies, tiek aicināti iesniegt attiecīgos dokumentus LSFP birojā. Papildus informējam, ka sporta speciālistu sertifikācija uz doto brīdi ir bezmaksas pakalpojums.


2006.gada 31.oktobra noteikumu Nr.886 "Noteikumi par institūcijām, kas izsniedz ārvalstīs iegūtās profesionālās kvalifikācijas atzīšanas apliecības reglamentētās profesijās" konsolidētā versija

Papildus informācija un iesniegumu veidlapas varat atrast LSFP mājas lapā www.lsfp.lv sadaļā "Sertifikācija".


Pievienoja: Ilze Prūse 2008.10.17 10:31

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri