Aloha Latvijas atklātā čempionāta viļņu braukšanā 2008 AFTERPARTY ielūgums

Veiksmīgi ir noslēgusies cīņa par vindsērfinga Latvijas kausu viļņu braukšanā un esam noskaidrojuši 2008. gada Latvijas čempionu! Vēlamies to nosvinēt, tāpēc ielūdzam Tevi uz Aloha Latvijas atklātā čempionāta viļņu braukšanā 2008 AFTERPARTY 19. oktobra vakarā!

 

 

 


Ierašanās no 18:45 Kino Suns (adrese: Rīga, Elizabetes ielā 83/85). Ap plkst. 19:00 sāksim svinīgo daļu ar vēl nepublicētu fotogrāfiju demonstrēšanu, apbalvošanas ceremoniju un SACENSĪBU VIDEO PIRMIZRĀDI!

 

Vēlāk turpināsim neformālo pasākuma daļu ēkas pirmajā stāvā – krogā Andalūzijas Suns. Sarunas, dejas, jautrība, uzkodas un ierašanās sveicieni no RedBull un, galvenais, patīkamu cilvēku klātbūtne! Iespēja satikt domubiedrus neformālā un pozitīvā gaisotnē!

 

Mediju pārstāvjiem būs iespēja intervēt Latvijas čempionu viļņu braukšanā Krišjāni Tūtānu, tikties ar citiem sacensību dalībniekiem - sudraba un bronzas medaļas ieguvējiem Ain Harmson un Erno Kaasik, kā arī čempionāta tiesnešiem un Latvijas Vindsērfinga Asociācijas valdes locekļiem.

 

Ieeja ar ielūgumiem* vai ieejas maksu 5Ls.

 

*Ielūgumus saņems Aloha Latvijas atklātā čempionāta viļņu braukšanā 2008 dalībnieki, sponsori un organizēšanā iesaistītās personas.

 

Uz tikšanos ballītē!

 

Ilze Pētersone

ALOHA

www.aloha.lv

 

 


Pievienoja: Ilze Prūse 2008.10.16 09:29

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri