Jahta SPANIEL sasniegusi Madeiras salu

Finišējusi Sail Training International (STI) otra rīkotā 2008.gada regate „Funchal 500 Tall Ships Regatta”, kas notika pa maršrutu Falmuta (Lielbritānija) – Ilhavo (Portugāle) – Funšala (Madeiras sala, Portugāle). Ņemot vērā tālo ceļu, šoreiz dalībnieku nebija tik daudz kā parasti STI rīkotajās regatēs, tādēļ šoneru un jahtu klases B, C un D bija apvienotas vienā B klasē. „Funchal 500 Tall Ships Regatta” pirmajā posmā jahtas SPANIEL komanda B klasē 9 dalībnieku konkurencē izcīnīja 3.vietu. 
 
Jahtas „Spaniel” regates posma Falmuta – Ilhavo kapteine Signe Andersone: „Piecu dienu laikā, ko pavadījām ceļā no Falmutas uz Ilhavo, laika apstākļi mainījās galējību robežās – sākām bezvējā, pa vidu naktī cīnījāmies ar 8 baļļu vētru līdz Spānijas tuvumā atkal iestājās bezvējš. Un tad rodas retoriskais jautājums: ko sacensību laikā ir grūtāk pārvarēt – vētru vai bezvēju? Bet kā teica viens no mūsu komandas: „90% no jahtaas korpusa sastāv no komandas”. Un komanda bija lieliska jebkuroas laika apstākļos!” Regates otrajā posmā „Spaniel” komanda ierindojās 4.vietā.  
 
„Spaniel” 2008.gadā Latvijā neatgriezīsies, bet no Funšalas dosies uz Tenerifes salu Kanāriju salās, kur paliks līdz 2009.gada aprīlim, veicot 8-12 dienu ilgus kruīza braucienus un burāšanas apmācību programmu Kanāriju salās. Interesentus lūdzam pieteikties pie Latvijas Burāšanas mācību asociācijas valdes priekšsēdētāja Uģa Kalmaņa: kalmanis@hanza.lv , tel. 67320213.  
 
 
Jahtas „Spaniel” kapteiņu Gunāra Šteinerta, Signes Andersones un Uģa Kalmaņa piedzīvojumu stāstus, bildes, STI filmu par regati „Tall Ships’ Races” un informāciju par Kanāriju salu programmu būs iespējams dzirdēt un redzēt Andrejostas jahtklubā trešdien, 8.oktobrī plkst. 19:00. Kārtējās burātāju tikšanās tēma – „Spaniel” tālburājumu pieredze.   Pievienoja: Ilze Prūse 2008.10.2 15:43

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri