Priedaines jahtkluba sezona noslēgusies

28. septembrī Priedaines jahtklubā norisinājās veseli 3 pasākumi! Jau plkst. 11. notika pēdējie divi, LČ „Cadet“ klasē, fināla braucieni, jo sestdien vēja trūkuma dēļ tie tika atcelti. Plkst. 12. sākās PJK sezonas slēgšanas regate, kurā piedalījās 14 Optimist burātāji. Plkst 14. pirmo reizi Latvijā notika ģimeņu pasākums „Ekspertu regate“, kurā uz „Cadet“ klases švertlaivas varēja piedalīties bērni kopā ar vecākiem. Kopumā bija pieteikušās 15 komandas!

 
„Cadet“ klases LČ pārliecinoši uzvarēja un Latvijas čempiona titulu ieguva Raitis Rauza ar šotmani Ēriku Zvilnu, otrajā vietā Dana Spuriņa un Dmitrijs Grigorjevs, bet trešajā - perspektīvais Matīss Jurgenovskis un Edgars Civjans!
 
Sezonas slēgšanas regatē uzvaru svinēja abi Žaklīnas Litaunieces audzēkņi Emīls un Reits Elnioņi, trešajā vietā Priedaines jahtluba pārstāvis Matīss Jurgenovskis!
 
Pēc  slēgšanas regates visi dalībnieki un atbalstītāji tika cienāti ar garšīgu zupu, ko milzīgā katlā čaklās māmiņas bija izvārījušas turpat jahtklubā!
 
Taču pats interesantākais sākās pēc tam! „Ekspertu regatē“ katrā braucienā startēja trīs komandas, labākā no tām tika finālā, kur cīnījās tālāk par uzvaru. Vējš ar katru brīdi kļuva stiprāks un brāzmaināks, bet pelēkie mākoņi ūdenim lika izskatīties vēl draudošākam! Taču tas no braukšanas atturēja tikai trīs komandas no 15! Balvā bija treneres Ināras lielā kūka!
 
Pirmais brauciens
1. Didzis Gavars ar dēlu Fēliksu
2. Žaklīna Litauniece ar meitu Betiju
3. Inguss Rorbahs ar dēlu Aleksandru
 
Uzvaru taktiskā un grūtā divcīņā ar Žaklīnu izcīna Didža komanda!

Otrais brauciens
1. Ričards Zvilna ar tēvu Gunti
2. Enija Rudzīte ar tēvu Normundu
3. Daniels Zalomajevs ar tēvu Juri

Pārliecinoši uzvar 11 gadīgais Ričards, bet lai pasākumam piedotu asumu, ņem un pēc finiša izpeldina tēvu, apgāžot laivu!

Trešais brauciens
1. Anna Aile ar mammu Ināru
2. Heino Elnionis ar dēlu Reitu
3. Raivo Elnionis ar dēlu Emīlu

Nu ļoti sīvā cīņā, izraujoties tikai uz pašas finiša līnijas, ar 2 sekunžu pārsvaru pār Heino komandu uzvarēja Anna!

Ceturtais brauciens:
1. Valters Romans ar dēlu Rūdolfu
2. Gatis Gavars ar meitu Grietu
3. Juris Grigorjevs ar dēlu DimuUzvar Valters tikai nedaudz aiz sevis atstājot savu seno cīņu biedru Gati!

Pusfinālā komandas startē pa divi: Didzis pret  Ričardu, kur Didža pieredze svinēja uzvaru pār Ričiņa azartu, un Anna pret Valteru, abi viens otra vērti stūrmaņi, Annai savos ūdeņos veicas un finālā tiekas Annas un Didža komandas. Rezultatā uzvaru „Ekspertu regatē“  izcīnīja Priedaines jahtkluba burātāju Annas un Ināras ģimenes komanda!
 
Pēc sacensībām notika visu pasākumu apbalvošana. Balvas saņēma arī visas vasaras garumā notikušās „2 stundu“ regates kopvērtējuma uzvarētāji - Matīss Jurgenovskis, Ričards Zvilna un Dana Spuriņa Optimist klasē, un Ē.Ruģelis, K.Grunte un R.Bodnieks Laser 4,7.

Pēc tam tika apēsta speciālbalva un visi, gan dalībnieki, gan līdzjutēji izteica cerību, ka šis pasākums kļūs par tradīciju, tādejādi ceļot burāšanas un „Cadet“ klases popularitāti Latvijā! 

Juris Ailis
Priedaines jahtkluba komodors
www.optimist.lv
 

Pievienoja: Ilze Prūse 2008.10.2 15:37

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri