JJK sezona noslēdzas ar PINGVĪNA uzvaru

Sestdien Lielupē pie Pils salas ar septīto Jelgavas pilsētas burāšanas čempionāta etapu noslēdzās šā gada burāšanas sezona un tika apbalvoti labākie sportisti. Kā pastāstīja Jelgavas Jahtkluba komodors Aleksandrs Jakovļevs, noslēdzošajā posmā sacentās septiņas jahtas, kuru komandās pavisam bija 20 burātāji. Ņemot vērā nelielo dalībnieku skaitu, arī šoreiz starti doti nevis atsevišķi katrai klasei, bet kopējiem braucieniem.

Tāpat kā aizvadītajā regatē, arī šoreiz laurus plūca pieredzējušā kapteiņa Aivara Āboliņa vadītais «Pingvīns» ar matrožiem Alfrēdu Āboliņu un Daini Mēteru ekipāžā. Uzvara bija dubulta, jo pirmā vieta minētajai komandai bija godam nopelnīta arī kopvērtējumā, summējot septiņas notikušās regates.

Otrajā vietā sezonas pēdējā posmā un trešajā kopvērtējumā ierindojusies A.Jakovļeva jahta «Nord» (matroži - Valērijs Vahmjaņins un Valentīns Ivanovs), bet trešo pozīciju sestdienas regatē ieguva «Nimfa» (kapteinis Romāns Semjonovs, matroži Gatis Vāczems un Genādijs Čerpinskis), kas kopvērtējumā labāko trijniekā šoreiz gan neiekļuva. Toties ar otro labāko rezultātu sezonā var lepoties jahtas «Nika» ekipāža - kapteinis Viktors Jakovļevs un matrozis Ņikita Gorbatko.

 

Pie godam nopelnītajām balvām sestdien tika arī trīs labākie «Laser» klases braucēji juniori, kuri četrās regatēs bija uzrādījuši augstvērtīgākos rezultātus - Sergejs Vasiļjevs, Ņikita Gorbatko un Nikolajs Nuculs.

Tā kā laika apstākļi brīvdabas peldei šobrīd nav tie piemērotākie, tradicionālā uzvarētāju peldināšana šoreiz izpalika.


A.Jakovļevs informēja, ka arī nākamajā sezonā, ko paredzēts atklāt maija beigās, tiks rīkotas septiņas vai astoņas regates. Jahtkluba komodors pieļauj, ka nedaudz varētu palielināties arī sacensību dalībnieku skaits.

«Uz šo brīdi pieteikumus, lai iestātos klubā, iesniegušas divas komandas,» piebilda A.Jakovļevs.

Informācija: http://www.zz.lv/
Foto: Krišjānis Grantiņš


Pievienoja: Ilze Prūse 2008.09.30 20:33

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri