Latvijas Optimist asociācijas balva

Latvijas Optimist asociācijas balvas izcīņas 1. posms būs starptautiskā regate "Rudens vēji" Kauņā, no 2. līdz 5. oktobrim. Vēl divi posmi notiks 2009. gada maijā - Lietuvas kauss Nidā un Kevadregatt Pērnavā. Šis ir Latvijas Optimist asociācijas apstiprinātais modelis atlases sacensībām par tiesībām startēt 2009. gada IODA Pasaules un Eiropas čempionātos.
 
Ar mērķi ieinteresēt sportistus un trenerus augstu rezultātu sasniegšanai starptautiskās regatēs, asociācija izsludina galveno balvu - augstvērtīgu Optimist klases švertlaivu sportistam, kas iegūs tiesības pārstāvēt Latviju Pasaules vai Eiropas čempionātā un iegūs 1. - 3. vietu jebkurā no atlases sacensību posmiem. Latvijas Optimist asociācijas balvas - Optimist klases inventārs, tiks pasniegtas arī 6 labākajiem sportistiem visu 3 posmu kopvērtējumā. 
 
Nolikums
 
Optimist asociācija pēdējos divos gados ir krietni strādājusi, rīkojot arvien jaunas regates Latvijā. Palielinājies dalībnieku un dalīborganizāciju skaits. Kopš 2003. gada Latvijas sportisti  katru gadu ir piedalījušies Pasaules un Eiropas čempionātos.Optimist klases attīstībā aicinām iesaistīties visu burāšanas sabiedrību un atbalstītājus, tad mums izdosies realizēt šo un citus, daudz apjomīgākus projektus. 

Juris Ailis
Latvijas „Optimists“ klases burātāju asociācija

www.optimist.lv


Pievienoja: Ilze Prūse 2008.09.23 13:37

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri