MC Cup regate 18-26.oktobris 2008 Palma de Maljoka

Latvijas Daudzkorpusu Jahtu Asociācija (LDJA) aicina 18-26.oktobrī piedalīties MC Cup 2008 regatē, kas notiek Palmā de Maljorkā (Spānijā). Regati organizē Multihul Charter (Vācija) sadarbībā ar LDJA. Savu dalību jau pieteikušas 16 komandas, t.sk. 4 komandas no Latvijas. Regatē var piedalīties ar savu daudzkorpusu jahtu, vai arī iznomāt to jebkurā čartera firmā tuvākajā akvatorijā. 
 


Regate ir kā burāšanas sezonas noslēguma pasākums un skaista atpūta Baleāru salās Spānijā. Sešās dienās septiņi starti, apmeklējot Kabreru, Menjorku, Ibizu un Formenteru, vakaros pludmales ballītes, atklāšanas un slēgšanas pasākumi. Balva katrai komandai, ko veidojis spāņu mākslinieks Bel Ramis. Šajā laikā Spānijā ūdens temperatūra ir 23C un gaisa temperatūŗa 25C . 
 
Latvijas komandu labākie sasniegumi MC Cup regatēs:
   2006.g. Edgars Salmanis – 1. v.
   2007.g. Sigita Jansone – 4. v.
 

Distances tiek noliktas ņemot vērā laika apstākļus un pamatā dienas gaišajā laikā. Skaisti dabas skati paveras ik brīdi, jo boju vietā jāapņem klintis, zemesragi un mazas saliņas.
 
Tik lielam katamarānu daudzumam ir problemātiski vienlaicīgi atrast vietas ostās, tāpēc regate bieži noenkurojas līcīšos, pludmalēs un enkurvietās. Ja nepieciešams, pēc distances veikšanas ir iespējams nakšņot ostās un no rīta atgriezties tikšanās vietā uz nākamo startu. 
 

Nereti regatē galvenais tiesnesis var pieņemt lēmumu iekļaut Kangaroo startu. Tas nozīmē, ka startē viens katamarāns aiz otra pēc balles. Latvijā šādu starta procedūru nelieto. 
 
MC Cup regate ir lieliska iespēja pagarināt burāšanas sezonu un atkal nokļūt ‘’Latvijas vasarā’’ oktobra vidū.
 
Gribētu atgādināt Katamaranu komandām, kuras pieteikušas dalību, savlaicīgi iesniegt kuģu ruļļus ar komandas dalībniekiem, jo tas nepieciešams autorizācijai Isla Cabrera Nacionālā dabas parka apmeklējumam!
 

Arī vēl šodien vēl ir iespēja pieteikt savu dalību MC Cup un pagarināt šā gada auksto vasaru vidusjūras svelmainajā saulē!
 
Jauku atpūtu un sportisko garu!
 
Sīkāka informācija http://www.multihull-charter.com/
 

Šogad arī Rīgā ir iespēja burātājiem, komandām un interesentiem iepazīties ar kruīza katamarānu Lagoon 380 Kani Keli, kurš 5. aprilī uzsāka mājup ceļu no Vidusjūras, Francijas ostas Hyeres un ieradās Rīgā 10. jūnijā.
 
Latvijas Daudzkorpusu Jahtu Asociācija
 
Projekta vadītājs: Edgars Salmanis mob.: + 371 2 6330333, e-pasts: edgars@sailservice.lv


Pievienoja: Ilze Prūse 2008.09.19 12:04

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Kristīne Fišere-Blumberga , Anna Davidova

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri