Spīķeru regate

Latvijas Optimist klases asociācija 7. septembrī rīkoja Spīķeru regati "Optimist" klases švertlaivām. Regate notika Daugavā, Sarkano Spīķeru rajonā starp Salu un Dzelzceļa tiltiem. Saulainā un siltā rudens diena bija kā dāvana aizejošajai sezonai. Tika veikti programmā paredzētie 5 braucieni. Uz regati Rīgā bija ieradušies 21 optimists no Rīgas, Jūrmalas un Usmas.  
 
Jau ar pirmo braucienu vadībā izvirzījās Marta Rause, kas ļoti prasmīgi spēja izmantot Daugavas pēkšņās vēja maiņas. Viņa uzvarēja vēl trijos braucienos un pārliecinoši izcīnīja uzvaru kopvērtējumā un meiteņu ieskaitē. 2. vietā Rolands Zaļkalns no Usmas jahtkluba, bet trešajā vietā jūrmalnieks Matīss Jurgenovskis. Vīnš bija labākais arī B grupā, atstājot aiz sevis komandas biedrus no Priedaines jahtkluba Edgaru Civjanu un Ričardu Zvilna. Meitenēm nākošajās vietās Usmas jahtkluba pārstāves Veronika Čače un Madara Leimane. Pirmo reizi startējot šajā Daugavas akvatorijā gan vecāki, gan arī sportisti izteica gandarījumu par jaunajām sacensībām, un izteica cerību tām kļūt par tradīcīju. 
 
Regati atbalsta pilnsabiedrība "Spīķeri". Bērnu drošību uz ūdens regates laikā nodrošināja Jūrmalas glābšanas dienesta darbinieki.  
 
Spīķeru ēku projekts aizsākās ar burāšanas veikaliņa atvēršanu vienā no spīķeriem. Rīgas pilsētas attīstības plāns paredz Spīķeru rajonu iesaistīt pilsētas sabiedriskajā un darījumu, īpaši kultūras un izklaides infrastruktūrā, kā arī nodrošināt ūdensmalas attīstību un pieejamību, tajās veidojot augstvērtīgu darījumu un dzīves vidi, kas degradēto Spīķeru kvartāla vidi pārvērtīs nozīmīgā atpūtas un apskates vietā Rīgas centrā.
 
www.optimist.lv

Rezultāti

Foto galerija
 

Pievienoja: Ilze Prūse 2008.09.16 11:36

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri