7. septembrī notiks Spīķeru regate

Latvijas Optimist klases asociācija 7. septembrī rīko Spīķeru regati "Optimist" klases švertlaivām. Regate notiks Daugavā, Sarkano Spīķeru rajonā starp Salu un Dzelzceļa tiltiem. Regates atklāšana plkst. 11.30. Paredzēti 5 braucieni. Pirmā brauciena starts plkst. 12.00.
 

Dalībnieku pulcēšanās no 10.00 pie nesen jaunatklātās Spīķeru kuģīšu piestātnes Daugavas labajā krastā. Visas distances garumā gar Daugavas krastmalu vecāki, interesenti un pārējie apmeklētāji varēs sekot jauno burātāju sacensībām.
 
Regati atbalsta pilnsabiedrība "Spīķeri". Bērnu drošību uz ūdens nodrošinās Jūrmalas glābšanas dienesta darbinieki. Spīķeru ēku projekts aizsākās ar burāšanas veikaliņa atvēršanu vienā no spīķeriem. Rīgas pilsētas attīstības plāns paredz Spīķeru rajonu iesaistīt pilsētas sabiedriskajā un darījumu, īpaši kultūras un izklaides infrastruktūrā, kā arī nodrošināt ūdensmalas attīstību un pieejamību, tajās veidojot augstvērtīgu darījumu un dzīves vidi, kas degradēto Spīķeru kvartāla vidi pārvērtīs nozīmīgā atpūtas un apskates vietā Rīgas centrā. 


Pievienoja: Ilze Prūse 2008.09.4 09:37

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Guna Pēce

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri