Ķīlē norisinās Laser Radial Jauniešu pasaules čempionāts

Ķīlē ir atklāts Jauniešu pasaules čempionāts Laser Radial klasē, kurā sacentīsies vairāk nekā 370 aktīvi burātāji no 44 valstīm. To starpā arī trīs Latvijas burātājas: Estere Kumpiņa, Agija Ēlerte un Ance Anna Sekace.

 

Nedēļas garumā jauniešu sportisti cīnīsies par čempiona titulu. Sacensībās tiks apbalvoti labākie burātāji divās kategorijās gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē: jaunāki par 19 gadiem, jaunāki par  17 gadiem.

 

Kvalifikācijas braucieni notiek no pirmdienas līdz trešdienai- katru dienu plānoti divi starti.Sākot no ceturdienas, tiks veikti braucieni zelta, sudraba un bronzas flotēs, pēc kuriem arī tiks noskaidroti šī gada čempioni.

 

Šobrīd kopvērtējumā no mūsu sportistēm augstākajā pozīcijā ierindojas Estere Kumpiņa (37. vieta kopvērtējumā). Sacensību līdere uz doto brīdi ir Vācijas burātāja Julia Buesselberg, bet vīriešu konkurencē vadībā izvirzījies itālis- Francesco Viel.

 

Šodien turpinās kvalifikācijas braucieni. Vēlam veiksmi un labu vēju kā mūsu pašu burātājiem, tā visiem sacensību dalībniekiem!

 

Čempionāta rezultātus un bildes var apskatīt:

https://www.laserinternational.org/blog/2018/08/19/laser-radial-youth-world-championships/

https://www.facebook.com/intlaserclass/


Pievienoja: Elizabete Laiviņa 2018.08.22 10:15

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri