Burtnieks Vārās 2018

 

Sestdien un svētdien karsti tiešā un pārnestā nozīmē gāja Burtnieku novadā, kur pasākuma "BURTNIEKS VĀRĀS 2018" ietvaros kopā pulcējās labākie Baltijas valstu vējadēļu burātāji un SUP airētāji! Pasākumu atklāja Burtnieku novada domes priekšsēdētājs Guntars Štrombergs un savu svētību un labas veiksmes vēlējumus teica arī Latvijas Zēģelētāju savienības prezidents, vairāku Olimpisko spēļu dalībnieks Ansis Dāle!
Burātāji divu dienu garumā noskaidroja uzvarētājus "BALTIC CUP WINDSURFING 2018" seriāla trešā un noslēdzošā posma sacensībās. Latvijas posms šogad bija seriāla noslēdzošā sacīkste un līdz ar to kļuva zināmi arī kopvērtējuma uzvarētāji! Uzvarētāji kā vindsērfinga, tā arī SUP airēšanas sacīkstēs "BURTNIEKA SUP FESTIVĀLS 2018" saņēma skaistus oriģināla dizaina kausus! 
Netrūka arī skatītāju, mūzikas, gardumu un dažādu atrakciju mazākajiem sacensību dalībniekiem un apmeklētājiem! Par to bija parūpējies sacensību galvenais organizators - "Vidzemes Laivas".
Rezultāti:VINDSĒRFINGS:Formula klase Latvijas posms:1) Martin Ervin EST2) Arvydas Moliusis LTU3) Ansis Dāle LAT
Formula klase BALTIC CUP 2018 triju posmu kopvērtējums:1) Martin Ervin EST2) Jānis Preiss LAT3) Arvydas Moliusis LTU
Formula FOIL klase Latvijas posms:1) Gediminas Gresevicius LTU2) Mantas Gresevicius LTU3) Robertas Berkelis LTU
Formula FOIL klase BALTIC CUP 2018 triju posmu kopvērtējums:1) Gediminas Gresevicius LTU2) John Kaju EST3) Robertas Berkelis LTU

Tehno293 klase Latvijas posms uzvarētāji pa vecuma grupām:Juniori U13 3,5m - Raitis Lovnieks LATJuniori U13 - Miks Bušmanis LATMeitenes U15 - Marta Kļaviņa LATZēni U15 - Edijs Bušmanis LATJaunietes U17 - Marili Ringo EST
Jaunieši U17 - Alan Mitsulis EST
Jaunieši O17 - Elizabete Meņģele LAT
Tehno293 klase BALTIC CUP 2018 triju posmu kopvērtējuma uzvarētāji pa vecuma grupām:Juniori U13 3,5m - Eduards Niedra LATJuniori U13 - Jurģis Vaivods LATMeitenes U15 - Marta Kļaviņa LATZēni U15 - Edijs Bušmanis LAT
Jaunietes U17 - Marili Ringo ESTJaunieši U17 - Joonas Vaar ESTJaunieši O17 - Elizabete Meņģele LAT
Raceboard klase BALTIC CUP 2018 triju posmu kopvērtējuma uzvarētāji:1) Juha Blinnika FIN2) Benjamin Blinnika FIN3) Aleksandra Blinnika FIN
RS:X klase BALTIC CUP 2018 triju posmu kopvērtējuma uzvarētāji:1) Ingrid Puusta EST2) Rainer Kasekivi EST3) Namejs Dreimanis LAT
REZULTĀTI SUP AIRĒŠANA:SprintS Sporta klase vīrieši:1) Madis Vitsut EST2) Aleksandrs Ballods LAT3) Reiiv Lehtmets EST4) Valdis Kļaviņš LAT5) Priit Vakmann EST6) Marti Viilu
SprintS Sporta klase sievietes:1) Jūlija Mihailova LAT2) Santa Rasa-Daukše LAT3) Marianna Rastas EST
Sprints Sporta klase U18 sievietes:1) Kein Vakmann EST
Sprints Tautas klase vīrieši:1) Kaspars Muižnieks LAT
Sprints Tautas klase sievietes:1) Līga Mauliņa LAT
Sprints Tautas klase U18 vīrieši:1) Dans Dukurs LAT

TEHNISKĀ DIST. SPORTA KLASE [V]

 

  1. MADIS VITSUT EST

  2. ALEKSANDRS BALLODS LAT

  3. PRIIT VAKMANN EST

  4. REIIV LEHTMETS EST

  5. VALDIS KĻAVIŅŠ LAT

  6. MARTI VIILU EST

 

 

TEHNISKĀ DIST. SPORTA KLASE [S]

 

  1. JŪLIJA MIHAILOVA LAT

  2. SANTA RASA-DAUKŠE LAT

  3. MARIANNA RASTAS EST

 

TEHNISKĀ DIST. SPORTA KLASE [S] U18

 

  1. KEIU VAKMANN EST

 

TEHNISKĀ DIST. TAUTAS KLASE [V]

 

  1. KASPARS MUIŽNIEKS LAT

 

 

TEHNISKĀ DIST. TAUTAS KLASE [S]

 

  1. JOLANTA DUKURE LAT

  2. LĪGA MAULIŅA LAT

 

TEHNISKĀ DIST. TAUTAS KLASE [V] U18

 

  1. DANS DUKURS LAT

 

 

21.07.2018

BURTNIEKU SUP FESTIVĀLS

 

KOPSAVILKUMS SPORTA KLASE [V]

  1. MADIS VITSUT EST

  2. ALEKSANDRS BALLODS LAT

  3. REIIV LEHTMETS EST

  4. PRIIT VAKMANN EST

  5. VALDIS KĻAVIŅŠ LAT

  6. MARTI VIILU EST

  7.  

 

KOPSAVILKUMS SPORTA KLASE [S]

 

  1. JŪLIJA MIHAILOVA LAT

  2. SANTA RASA-DAUKŠE LAT

  3. MARIANNA RASTAS EST

 

KOPSAVILKUMS SPORTA KLASE [S] U18

 

  1. KEIU VAKMANN EST

 

KOPSAVILKUMS TAUTAS KLASE [V]

 

  1. KASPARS MUIŽNIEKS LAT

 

 

KOPSAVILKUMS TAUTAS KLASE [S]

 

  1. LĪGA MAULIŅA LAT

 

KOPSAVILKUMS TAUTAS KLASE [V] U18

 

  1. DANS DUKURS LAT


Pievienoja: Oskars Krūze 2018.07.24 15:03

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Dainis Persidskis , Dainis Persidskis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri