Mārtiņš Atilla izcīna 6. vietu Zviedrijas sezonas noslēguma regatē

Šeit ir neliels ieskats Zviedrijas lielākajā jauniešu burāšanas regatē KSSS Olympic Class Regatta 2016, kas notiek Swedish Royal Yacht Club (KSSS) - Zviedrijas Karaliskajā Jahtklubā (šogad 2., 3. oktobrī). KSSS ir ar senu vēsturi - tas ir dibināts 1830.gadā un pulcē ap sevi vairak kā 5000 biedru.

Šogad KSSS Olympic Class Regatta pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu - 540 burātājus no Ziemeļvalstīm (Optimist klasē, Laser 4,7., Radial, Standard, 29er, 49er u.c.)

Optimist klasē šogad bija īpaši liels dalībnieku skaits - 171 sportists. Jāatzīmē, ka sacensībās piedalījās Zviedrijas, Norvēģijas un Somijas nacionālās izlases Pasaules un Eiropas čempionātiem, ieskaitot spēcīgos Optimist sportistus tādus kā Mathias Berthet (2. vieta šī gada Optimist klases Pasaulues čempionātā), Marius Westerlind (6. vieta šī gada Optimist klases Pasaulues čempionātā), Theo Westerlind ( 12.vieta Pasaules čempionātā ) un daudzi citi spēcīgi konkurenti.

Latviju šajās augsta līmeņa sacensībās Optimist klasē pārstāvēja Mārtiņš Atilla (LAT 59).

Sestdien, 2. oktobrī, sacensības sākās ar mēreni stirpu vēju un specīgām brāzmām, kas prasīja no sportistiem labu fizisko sagatavotību un taktikas izpratni brāzmās un vēja maiņās. Mārtiņam izdevās 4 ļoti labi starti, divos no tiem saglabājot līderpozīcijas līdz finišam un apsteidzot izcilos sportistus Mathias Berthet (Norvēģija, PČ 2. vieta) un Marius Westerlind (Zviedrija, PČ 6. vieta).

Nākamā diena sportistus pārbaudīja ar lēnu vēju, kas ne tikai mainījās, bet reizēm norima pavisam, kā tas notika pirmajā braucienā. Otrais brauciens Mārtiņam izdevās ļoti labs, neskatoties uz mainīgo vēju, taktiski precīzi izbraucot distanci un ierindojoties  2. vietā aiz sacensību līdera Marius Westerlind.

Kopvērtējumā, Mārtiņš Atilla ierindojās godpilnajā 6. vietā. Sacensības noslēdzās ar KSSS sportista Marius Westerlind(Zviedrija) uzvaru, 2. vietā ierindojās Mathias Berthet (Norvēģija) un 3. vietā Calle Lagerberg (Zviedrija).

rezultāti šeit
http://www.ksss.se/Documents/Resultat2016/OCR2016/Optimist%20uppdarerad%203%20okt.html

Sacensību noslēgumā Mārtiņš ieguva tiesības piedalīties treniņbraucienā ar M32 katamarānu un tās bija jaunajam sportistam neaizmirstamas izjūtas:)


Pievienoja: Oskars Krūze 2016.10.5 16:05

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Rolands Kumpins , Andris Uiska

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri