Latvijas atklātais čempionāts Laser, Optimist, 29-er un Techno klasēs

No 18. Līdz 21. Augustam Kuivižos norisinājās Latvijas atklātais čempionāts Laser, Optimist, 29-er un Techno klasēs, kopā pulcējot 150 burātājus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Labākos rezultātus burāšanā izcīnīja Rīgas JK, iegūstot 9 medaļas(1,7,1), savukārt Topper klubam 2 zelta un 1 sudraba medaļa. Lielākā daļa zelta medaļu aizceļoja uz Igauniju – mūsu kaimiņi izcīnīja 5 zelta, 1 sudraba un 2 bronzas medaļas.  Pie medaļām tika arī Usmas JK (1,0,2), Pilsētas JK (1, 0, 0), Kuivižu JK (0,1,0) un Engures JK (0,0,4)

Vindserfinga klasē Techno 293 vislabāko sniegumu demonstrēja Rīdzenes burātāji – 8 medaļas, 3 no tām zelta. Arī pārējie klubi uzrādīja augstvērtīgu sniegumu. Rietumkrastam 2 zelta un 2 bronzas medaļas bet Klubam 360 un Kambīzei vienāds rezultāts (1,2,2).

Jau otro gadu pēc kārtas pirmo vietu “Optimist meitenēm” ieskaites grupām, un tādejādi arī Kanska Kausu ieguva Pilsētas jahtkluba burātāja Agate Einause. Ceļojošās balvas nolikums paredz, ka kausu savā īpašumā iegūst burātāja, kura to izcīnījusi 3 (trīs) gadus pēc kārtas. Salīdzinot ar citām sportistēm, otrā uzvara Agati ir ļoti pietuvinājusi šim mērķim.

Visi sacensību rezultāti šeit


Pievienoja: Oskars Krūze 2016.08.26 11:19

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Andris Bērziņš , andris ansbergs , Aleksandrs Hoperskis

Apsveicam vārda dienā:

Iveta Daude

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri