Roņu pirts regate

Engure (JKE) svinīgi pirmo reizi paceļ savu jauno karogu. JKE ir pulcējis labākos un drosmīgākos Latvijas un citu valstu burātājus. Laika prognoze sola vētru ar vēja ātrumu 9 - 12 m/s ar brāzmām līdz 20 m/s. Sīva konkurence ir jūtama jau starta brīdī. Dažāda lieluma jahtas veic vienu un to pašu distanci, kurš būs veiksmīgākais, to redzēs pie finiša.
 

Krasta apsardzes kuģis K-06 uzmanīgi vēro un pavada regates dalībniekus šai sarežģītajā distancē ar gaidāmo pērkona negaisu. Attālinoties no krasta vējš pieņemas spēkā, tumsa neļauj saskatīt viļņu lielumu un virzienu. Posma vidus daļā pēkšņi no pavadītāj kuģa radara pazūd jahta Funky Duck. Tiek nodibināti sakari ar apkārtējām jahtām lai kopīgiem spēkiem noskaidrotu jahtas atrašanās vietu...
 
Vēl nelecot pirmajiem saules stariem pirmās jahtas sasniedz finiša līniju. Finišējušie burātāji pulcējas uz rietumu mola gala, lai sagaidītu nākošās vētru pieveikušās jahtas. Pēc dažu stundu gaidīšanas tiek nodibināti sakari ar jahtu Funky Duck, kura drīzumā arī parādās gaidītāju binokļos.
 
Roņu sala sagaida ar tradicionālu viesmīlību un ostas kapteinis nakts vidū paņem pretī pirmos galiņus no jahtām. Ostā jau plīvo dalībvalstu karogi. Sacensību dalībnieki apspriež posma norisi un dodas pie miera, jo pēc atpūtas tos sagaida ekskursija pa salu, pēršanās pirtī un saviesīgs vakars ostas bāriņā.
 
Turpinājums sekos.
 

Pievienoja: Ilze Prūse 2008.08.9 12:26

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri