Baltijas „Topcat” čempionāts 2008 Andrejsala

2008. gada 26.un 27.jūlijā, Daugavā pie jahtu piestātnes Eksportosta Marina Andrejsala norisinājās Baltijas „Topcat” čempionāts 2008, kuru rīkoja Latvijas „Topcat” klases asociācija sadarbībā ar Baltic Trade System Ltd. Regatē piedalījās piecas ekipāžas, dalībnieku vidū bija šo katamarānu ražotājs un pasaules čempions Bernd Breymann no Vācijas.  
 
 
Abas regates dienas Daugavas ūdeņos viļņoja mērans vējš, kura ātrums sestdien nepārsniedza 7,5 m/s, savukārt svētdien maksimālais vēja ātrums tika fiksēts otrajā braucienā - 5 m/s. Pirmā diena noteikti bija interesantāka, jo brāzmas bija spēcīgākas. 
 
Par nepārspētu sacensību uzvarētāju kļuva Bernd Breymann un Ojāra Rancāna ekipāža, kas visos septiņos braucienos sakrāja vien 6 punktus un tikai vienā braucienā laika ziņā atpalika no regates vicačempioniem Silarda Kamergrauža un Sanda Rauzas (13 punkti). Trešajā vietā ar 20 punktiem ierindojās Elmārs Dubra, Ivars Dubra un Kārļa Šultes ekipāža, kam izdevās sakrāt tikai par vienu punktu mazāk nekā tuvākajiem konkurentiem Jānim Rauzam un Ēvaldam Stakovskim. Regates rīkotāji - Latvijas TOPCAT klases asociācija un Baltic Trade System Ltd. - un sacensību tiesnesis, Latvijas burātāju vidū pazīstamais Eižēns Kanskis uzskata, ka Andrejsala un Daugava tās tuvumā šādām sacensībām ir piemērota vieta. "Mēdz sacīt, ka pirmie kucēni ir jāslīcina, bet šoreiz mēs tos paturēsim! Tāpēc ceram, ka arī nākamgad varēsim Andrejsalā organizēt čempionātu, piesaistot lielāku dalībnieku skaitu. Eiropas valstīs, kur burāšanas tradīcijas ir senākas, šie pludmales katamarāni ir ļoti populāri, un mūsu Brend Breymann nākamreiz uz regati solija paņemt līdzi vēl kādas piecas ekipāžas," pastāstīja L. Simanoviča

Eksportosta Marina Andrejsalā - www.andrejsala.lv


Pievienoja: Ilze Prūse 2008.08.7 23:28

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Edgars Dambītis , Iveta Daude

Apsveicam vārda dienā:

Deniss Mihailovs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri