Palamos Optimist Trophy 11th National Cup (18 – 21.02), Spānija

XXVII Palamos Optimist Trophy 11th National Cup (18 – 21.02), Spānija
2016. gada vienas no lielākajām Optimist klases regatēm Eiropā burāšanas gada sākumā ir aizvadītas – 576 dalībnieki no 25 valstīm, kas tika sadalītas 5 grupās. Latviju pārstāvēja 11 gadu vecais burātājs Mārtiņš Atilla (LAT-59).
Pirmās divas dienas kavlifikācijas braucienos burātājus priecēja ar burāšanai ļoti labvēlīgu laiku - mērenu vēju un sauli. Mārtiņa rezultāti: 1, 6, 12, 21. vieta, bet tomēr arī neveiksmīgais masveida (30 dalībniekiem!) BFD pirmajā startā. Tas ļāva viņam pārliecinoši ar 34.vietu iekļūt zelta flotē, kurā startēja 107 regates labākie burātāji un konkurence bija patiešām ļoti sīva. Fināla dienā laiks jaunajam burātājam meta izaicinājumu: brāzmains vējš līdz 24 mezgliem un „slīpie” viļņi, kas nesakrīt ar vēja virzienu. Pirmajā braucienā neveiksmīgs starts un 77. vieta, tomēr ar katru braucienu rezultāti uzlabojās – 54. un 28. vieta, iegūstot vērtīgu pieredzi neierastos apstākļos. Kopvērtējumā Mārtiņš Atilla pabeidza 58. vietā. Uzvarēja Itāļu pieredzējusī burātāja Bergonzini Gaia, atstājot aiz sevis ungārus Laszlofu Levente un De Jonghe Arturu.
Gan pirms Palamos regates, gan 5 dienas pēc tās Barselonā, Mārtiņš trenējās Winner Team programmas trenera Renē Abnera (Somija) treniņnometnē, kur intensīvi apguva burāšanas stratēģiju un taktiku kopā ar Somijas vadošajiem burātājiem. Bez tam, Somijā 2015. gadā Renē ir atzīts par gada treneri, kura vadībā jaunie burātāji ir sasnieguši visaugstāko izaugsmi.
Rezultātus skatīt šeit: http://www.palamosoptimisttrophy.org/en/default/races/race-resultsallPievienoja: Oskars Krūze 2016.03.2 13:13

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam vārda dienā:

Kristaps Dzenis , Kristaps Dzenis , Kristaps Dzenis , Kristaps Lazda

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri