2015/2016 gadumijas novēlējums

Cienījamie burātāji!

Ir aizritējis kārtējais gads, aiz sevis atstājot gan paveiktus darbus, gan arī lieliskus sportiskos rezultātus. Mūsu burāšanas pasākumu kalendārs atkal ir audzis ne tikai kvantitātes, bet arī kvalitātes ziņā. Lieliskus sportiskos rezultātus starptautiskā mērogā ir uzrādījuši vairāki sportisti, kā arī ir augusi konkurence Latvijas čempionātos. Burāšanas saimniecība turpina attīstīties, paverot jaunas iespējas jaunajai paaudzei iesaistīties burāšanā.

Šogad tika aizvadīti Latvijas čempionāti visās nozīmīgākajās burāšanas disciplīnās. Notika Latvijas Jaunatnes olimpiāde Burtnieku ezerā, Latvijas kausa sacensības ar labi organizētiem kausa posmiem. Īpaši vēlos atzīmēt Eiropas čempionātu Bic Techno klasē Liepājā!

Vēlos vēlreiz apsveikt mūsu Latvijas čempionus un kausa ieguvējus - Rihards Akmentiņš, Nameijs Dreimanis, Aleksandra Kaupa, Elizabete Meņģele, Emīls Punte, Matīss Punte, Valters Videnieks, Viktorija Gailuma, Eduards Pļaviņš, Agija Elerte, Mārtiņš Atilla, Agate Einause, Ričards Toms Zvilna, Ēriks Kārlis Zvilna, Estere Paula Kumpiņa, Veronika Čače, Jānis Rencis, Raimonds Zelčs, Nikola Cepleniece, Mārtiņš Sproģis, Jānis Preiss, Alise Punte, Aleksandrs Ļeontjevs, Arnis Remess, Staņislavs Backāns un komanda, Guntis Viļums, Uldis Mežulis.

Vēlos arī atzīmēt mūsu sportistus, kuri ir nesuši Latvijas vārdu ārpus Latvijas robežām un jo īpaši Jāni Preisu, Ilonu Grīnbergu un Vladimiru Smoļakovu ar komandu!

Pašlaik Malaizijā norisinās viens no nozīmīgākajiem gada notikumiem burāšanā – Pasaules jauniešu čempionāts. Vienkopus sacenšas 425 jaunieši no 76 valstīm vindsērfingā un burāšanā. Latviju pārstāv 5 sportisti, un tas ir lielākais mūsu dalībnieku skaits šādās sacensībās. Šīs sacensības noslēdz aizejošo gadu, kā arī iesāk 2016. gada sezonu.

Nākamais gads mūs sagaida ar plašu vietējo un starptautisko sacensību kalendāru. Bez jau ierastajām Latvijas sacensībām, Burtniekos norisināsies Latvijas olimpiāde. Kuivižu jahtklubā notiks Latvijas čempionāts burāšanā, kur vienu sacensību ietvaros sacentīsies ne tikai Optimist un Laser klašu burātāji, bet arī vindsērfinga burātāji. Latvijā paredzētas arī vairākas starptautiska mēroga sacensības, starp kurām nozīmīgākās būs Pasaules čempionāts Raceboard Master klasē Ķīšezerā.

Noslēdzot gadu, vēlos izteikt pateicību visiem, kuri ir iesaistījušies Latvijas burāšanas tradīciju turēšanā un mūsu sportistu sasniegumu sekmēšanā. Paldies sportistu vecākiem, treneriem, jahtklubiem - to vadībai un personālam, tiesnešiem un kvalifikācijas komisijai, sponsoriem un protams pašiem burātājiem!

Novēlu Jums Jaunajā 2016 Olimpiskajā gadā augstus sportiskos sasniegumus, kā arī ticību, spēku un enerģiju savu mērķu realizēšanai!

Ansis Dāle, prezidentsPievienoja: Oskars Krūze 2015.12.30 17:28

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Daniels Neibergs

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri