ISAF 2015. gada pasaules čempionāts jauniešiem

Latvijas burātāji dodas uz Malaiziju, lai piedalītos ISAF 2015. gada pasaules čempionātā jauniešiem

 

21. decembrī, Latvijas jaunie burātāji Roberts Jānis Vancovičs, Emīls Ukass (abi 29er) un Estere Kumpiņa (Laser Radial) devās uz Malaizijas pilsētu Langkawi, lai pēc neliela aklimatizācijas perioda no 27. decembra līdz 3. janvārim piedalītos augstākā līmeņa sacensībās – 2015. gada ISAF pasaules jauniešu burāšanas čempionātā, pārstāvot Latviju katrs savā laivu klasē. Viņus pavada Latvijas izlases trenere Žaklīna Litauniece un Esteres vecāki. Tāpat, šobrīd Malaizijā jau ieradušies Ketija Birzule(RS-X) un Artjoms Švecovs (Laser Radial puišiem). Latvijas Zēģelētāju savienība aktīvi iesaistījās dalības organizēšanā jau kopš š.g. jūlija, lai šis brauciens varētu notikt.

 

ISAF pasaules jaunatnes čempionāts ir interesants ar to, ka no katras valsts vienā laivu klasē var piedalīties tikai viens sportists vai ekipāža. Tā, piemēram, 29er klasē piedalīsies 32 ekipāžas, Laser Radial meitenēm 57 sportistes, Laser Radial puišiem 69 sportisti, un RS-X meitenēm būs tikai 23 burātāju konkurence. Katra valsts uz čempionātu sūta savus pašus labākos jauniešus, tādēļ cīņa būs aizraujoša!

 

Lai arī pārlidojums ir garš un nogurdinošs, -  kopumā sportistiem lidmašīnās būs jāpavada vairāk nekā 16 stundu, un dažas dienas būs nepieciešams pierast pie laika zonas un klimata izmaiņām, noskaņojums ir labs, un to uzlabo arī fakts, ka Malaizijā pašreiz ir +32 grādus silts, arī ūdens temperatūra pārsniedz 28 grādus! Ziemassvētki un Jaunais gads šogad tiks sagaidīti eksotiskos tropu apstākļos un starptautiskā burātāju kompānijā!

 

Sacensību gaitai būs iespējams sekot http://www.isafyouthworlds.com.


Pievienoja: Oskars Krūze 2015.12.23 15:30

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Rolands Kumpins , Andris Uiska

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri