Pasaules čempionāts Techno293 aizvadīts ar mainīgām sekmēm

Sestdien– 1.novembrī uz Itālijai piederošās Sardīnijas salas Cagliari pilsētā noslēdzās Pasaules čempionāts jauniešiem Techno293 klasē.

No Latvijas uz šo čempionātu bija ieradušies 8 sportisti no trīs klubiem, trīs treneri kā arī sportistu vecāki. Pēc rezultātiem vislabāko sniegumu uzrādīja mūsu meitenes Aleksandra Kaupa (Rietumkrasts/LOBS) un Annija Punte  (LOBS/Rīdzene), kuras, katra savā grupā ierindojās 15.vietā vidēji no 50 sportistēm.

Vēl U17 grupā meitenēm Nikola Cepleniece (Rietumkrasts/LOBS) ieņēma 26.vietu, bet Elizabetei Meņģelei (klubs 360) 35.vieta no 52 meitenēm.

U17 zēniem Namejam Dreimanim (LOBS/Rīdzene) pietrūka nieka 5 punkti līdz zelta grupai kvalifikācijas regatēs un čempionātu noslēdza 8.vietā sudraba grupā jeb 64.vieta kopvērtējumā no 111 zēniem.

U15 grupā meitenē  bez Annijas 15.vietas, Egijai Smeilei (LOBS/Rīdzene) 32.vieta no 47 meitenēm.

U15 grupā zēniem Emīlam Puntem (LOBS/Rīdzene) 48.vieta, bet Matīsam Puntem (LOBS/Rīdzene) 53.vieta no 86 dalībniekiem.

Progress bija manāms mūsu jaunākajiem dalībniekiem Emīlam un Matīsam Puntēm, kuriem šis jau bija otrais pasaules čempionāts. Jāatzīmē, ka Matīss bija viens no jaunākajiem sportistiem visā čempionātā, kurš atsevišķšos braucienos uzrādīja labu sniegumu un savā grupā spēja turēties starp līderiem.

Kopā šogad Pasaules čempionātā piedalījās vairāk kā 320 dalībnieki no 25 valstīm. Pārsvarā regate notika pie 5-8 mezglu stipra vēja un saulaina laika. Tik vienu dienu tas pieņēmās spēkā līdz 12 mezgliem.

Vairāk informācijas un fotogrāfijas aplūkojams šeit

Sacensību rezultāti aplūkojami šeit

 

 


Pievienoja: Oskars Krūze 2015.11.4 12:55

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Apsveicam dzimšanas dienā:

Valdis Elnionis

Apsveicam vārda dienā:

Valdis Vancovičs , Valdis Elnionis

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri