Pilsētas jahtkluba sezonas slēgšanas regate

Viskuplāk pārstāvēta, pulcējot dalībniekus no 5 jahtklubiem, bija “Optimist” klase.

Par uzvarētāju, sev neierastos viegla vēja un stipras straumes apstākļos kļuva šī gada Latvijas čempions Mārtiņš Atilla (Toper klubs). Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja kādreizējais PJ audzēknis, kas tagad startē no RJK - Emīls Miks Baškevics. Pēc lieliski aizvadītas sezonas, un ar trešo vietu kopvērtējumā un 1. vietu A grupā šajās sacensībās, Anna Vernere (Stirnuraga jahtklubs) atvadījās no “Optimist” klases. Tāpat arī Patrikam Šultem, kas A grupā izcīnīja 2. vietu, šīs bija pēdējās sacensības šajā klasē. A grupā 3. vieta Andrejam Gončaram Nazārovam (Pilsētas jahtklubs), B grupā 3. vieta Raivim Lasmanim (Jahtklubs Auda).

Lielisku sniegumu demonstrēja “Optimist” Sudraba flotes dalībnieki, kam šīs bija pirmās sacensības. Uzvara Leldei Mitrofanovai, 2.vieta Kārlim Lapsam, kam jau ir bijusi sacensību pieredze, 3 un 4. vieta Ņikitam Brjuhanovam un Sofijai Dzenei, kam sezonas slēgšanas regate bija pirmā burāšanas regate dalībnieka statusā.

“Star” klasē sīvā cīņā uzvara Kārļa Brauča komandai, otrā meiteņu ekipāža ar kapteini Santu Brenci. Trenera godā Mārtiņš Grobiņš, kas audzēkņus distancē atbalstīja no jahtas “Venta”. Galveno balvu “Star” klases uzvarētāji pēc apbalvošanas dalīja ar visiem, kas palīdzēja īstenoties priekam par uzvaru.

Pievienoja: Ingrīda Krīgere 2015.10.19 18:58