Latvijas burātājiem - visu laiku lielākā medaļu raža Igaunijas atklātajā čempionātā!

Svētdien vēlu vakarā, atgriežoties no trīs dienu sacensībām Lohusalu, Latvijas burātāji bija lieliskā noskaņojumā. Tam bija labs iemesls – tik daudz mūsu sportistu kā šogad uz Igaunijas čempionāta apbalvošanas pjedestāla nekad nav bijis!

Čempionātā piedalījās 75 Optimist, 23 Laser 4.7, 41 LaserRadial, 18 LaserStandard un 10 29er laivas, kā arī laivas Zoom klasē. Bija pārstāvēti sportisti no trim Baltijas valstīm, Polijas un Somijas. Latvijas krāsas šogad pārstāvēja burātāji no Rīgas, Engures, Priedaines un Stirnu raga jahtklubiem. Visas dienas bija vējiem bagātas, īpaši atzīmējot sestdienu, kad vējš brāzmās sasniedza 13m/s, un viļņu augstums pārsniedza 2.5 m. Taču Latvijas burātāji izturēja godam.

Laikam visplatākais smaids rotāja Rīgas jahtkluba jaunās burātājas Elzas Cibules (RJK) vaigu, kāpjot uz pjedestāla veselas četras (!) reizes – Optimist kopvērtējumā sasniedzot augsto 6. vietu, Elza saņēma augstākos apbalvojumus kā pirmā no meitenēm gan kopvērtējumā, gan U13 vecuma grupā, gan arī  U13 meiteņu konkurencē! Viņai blakus uz “bronzas” pakāpiena par izcīnīto trešo vietu U13 grupā tika apbalvots Eduards Muciņš (RJK).

Trešo vietu (un savu pirmo pjedestāla vietu jaunajā 29er klasē) izcīnīja Roberts Jānis Vancovičs un Emīls Ukass (abi RJK).

Par īpašu pārsteigumu parūpējās mūsu Laser 4.7 jaunās dāmas, izcīnot visas trīs meiteņu godalgotās vietas šajā klasē - Esterei Kumpiņai (PJK) pirmā vieta (kopvērtējumā 7.), Helēnai Rausei (RJK) otrā un Elvīrai Ščedrinai(PJK) trešā vieta. Puiši, ņemiet piemēru!

Lai arī joprojām ir kur tiekties, šogad izcīnītās vietas liecina, ka, Latvijas burātāju konkurētspēja Baltijas mērogā pieaug. Svarīgi ir turpināt iesākto! 

Sīkāk ar mūsu sportistu rezultātiem iespējams iepazīties www.puri.ee.


Pievienoja: Ingrīda Krīgere 2015.09.1 22:44

 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri