Sacensību kalendārs 2011

 
Datums Nosaukums Akvatorija Organizētāji N. R.
22.01-23.01 WWEC 2011 I etaps Kaunas Ir nolikums Ir rezultāti
25.01-27.01 WWEC 2011 II etaps Oravi Ir nolikums Ir rezultāti
27.02-04.03 Eiropas čempionāts DN klasē Saaremaa IDNYRA Ir nolikums Ir rezultāti
28.02-06.03 WISA 2011 Oravi Ir nolikums Ir rezultāti
18.03-20.03 WWEC 2011 IV etaps Ķīšezers Ir nolikums Ir rezultāti
19.03-20.03 Latvijas čempionāts ledusburāšanā 2011 Ķīšezers LZS, LDNLBA, Ir nolikums Ir rezultāti
22.04-29.04 43 Semaine Olympique Francaise Jēra Ir nolikums Ir rezultāti
04.05 Jaunciema Balva Ķīšezers Biedrība Sērf Seniors Ir rezultāti
07.05-08.05 Kluba 360 sezonas atklāšanas sacensības Ķīšezers Klubs 360
12.05-15.05 Lietuvas kauss Nida
13.05-15.05 Parnu Kevadregatt Pērnava Pērnavas jahtklubs Ir nolikums Ir rezultāti
14.05-15.05 Kluba Rietumkrasts Pavasara Balva jūra Klubs Rietumkrasts, J.Jēkabsons
14.05 Sezonas atklāšanas regate Usmas ezers UJK,
14.05 Jahtkluba Auda sezonas atklāšanas sacensības Daugava, Rīgas jūras līcis AJK, Ir rezultāti
21.05-22.05 Burusports Balva, 1.posms Ķīšezers Burusports
21.05 Rīgas jahtklubu sezonas atklāšana Daugava AJK, Jūras sacīkšu jahtu asociācija Ir nolikums Ir rezultāti
21.05 Usmas kauss 2011 (I etaps), 50 jūdžu regate un SIA Ģeodēzists kausa izcīņa Usmas ezers
26.05 Kluba 360 Kauss, 1.posms Ķīšezers Klubs 360
27.05-29.05 Latvijas čempionāts Mikro un Topcat klasēs Usma LZS, UJK, LMKJA, Ir nolikums Ir rezultāti
28.05 LJK sezonas atklašanas regate Lielupe LJK Ir nolikums Ir rezultāti
28.05 Rīgas pilsētas sezonas atklāšana Ķīšezers Rīgas j/k
28.05 Jahtkluba Engure atklašanas regate Rīgas jūras līcis JKE, Ir nolikums Ir rezultāti
28.05 Priedaines JK sezonas atklāšana Lielupe PJK, LOKBA, Ir nolikums Ir rezultāti
01.06-31.08 Latvijas viļņu burāšanas kausa posms TBA D.Bricis
01.06 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
02.06 Kluba 360 Kauss, 2.posms Ķīšezers Klubs 360
04.06-05.06 26.Burtnieka regate Burtnieku ezers Kempings "Ezerpriedes"
04.06-05.06 Ķīšezera kauss Ķīšezers LOKBA, Rīgas j/k Ir nolikums Ir rezultāti
06.06-12.06 Baltic Sailing Week’11 Daugava, līcis JKA,
08.06-12.06 European And Youth Championships Ir nolikums Ir rezultāti
08.06 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
11.06-12.06 12 stundu regate Rīgas jūras līcis LJK Ir nolikums Ir rezultāti
11.06 Kapteiņu regate Usmas ezers
11.06-12.06 "470" kauss Zebruss ezers Zebruss ezera piestātne
12.06 Vienburas regate Usmas ezers
15.06 Divstundu regate Usma PJK, Ir nolikums
16.06 Kluba 360 Kauss, 3.posms Ķīšezers Klubs 360
17.06-19.06 E. Kanska kauss RJL JSJA Ir nolikums
18.06-19.06 Usmas Regate Usmas ezers D.Caune
18.06-19.06 Usmas kauss 2011 Usma UJK, Ir nolikums Ir rezultāti
22.06 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
25.06-26.06 Līgo Balva Ungura ezers LVA, Ir nolikums Ir rezultāti
25.06 Usmas kauss 2011, (II etaps) Moricsalas regate Usmas ezers
26.06 usmas kauss 2011, (III etaps) Apkārt Viskūžu salai Usmas ezers
28.06-06.08 Kuivižu kauss Rīgas jūras līcis Kuivižu jahtklubs Ir nolikums Ir rezultāti
28.06-02.07 Latvijas čempionāts jūras jahtām Līcis LZS, Ir nolikums Ir rezultāti
29.06 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
01.07-01.09 Surf Pro Wave Cup jūra Surf Pro
01.07-03.07 Latvijas jauniešu olimpiāde LZS, PJK, Ir nolikums Ir rezultāti
01.07-08.07 Eiropas čempionāts Laser Radial klasē Helsinki ISAF, ILCA Ir nolikums Ir rezultāti
02.07 Grīvas regate Rīgas jūras līcis LJK Ir nolikums
04.07-09.07 2011 Puerto Rico Formula Windsurfing World Championship Ir nolikums Ir rezultāti
06.07 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
07.07 Kluba 360 Kauss, 4.posms Ķīšezers Klubs 360
07.07-10.07 Engures kauss 2011 Engure JKE, Ir nolikums Ir rezultāti
08.07-10.07 Spinnaker regatt Tallina Kalev YC Ir nolikums Ir rezultāti
09.07-10.07 Senioru Grand Prix Sērf Seniors
09.07 Ventspils Brīvostas kauss 2011 Ventspils, Ventas kanālā pretī pilij Ventspils Brīvosta
13.07 Divstundu regate Lielupe PJK, www.burasanasskola.lv Ir nolikums
16.07-17.07 Latvijas atklātais čempionāts Formula Windsurfing Jūra LZS, LVA, Ir nolikums Ir rezultāti
16.07-17.07 Rojas Lielā balva Rojas Jahtklubs Ir nolikums Ir rezultāti
16.07-17.07 Jūrmalas kauss Rīgas Jūras līcis PJK, LOKBA, Ir nolikums Ir rezultāti
17.07-24.07 Raceboard Masters/RS:X youth/T293 Worlds x Ir nolikums Ir rezultāti
20.07 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
21.07 Kluba 360 Kauss, 5.posms Ķīšezers Klubs 360
22.07-24.07 Starptautiskais Baltijas Topcat klases čempionāts 2011 Kuiviži LZS, LTKA, Kuivižu jahtklubs, Salacgrīvas pilsētas dome
22.07-23.07 Latvijas čempionāts Cadet klasē Lielupe LZS, PJK, LOKBA, Ir nolikums
23.07-24.07 Latvijas atklātais čempionāts TBA
23.07-24.07 Vītolregate TBA A.Vītols Ir nolikums Ir rezultāti
23.07 Zēģelētāju dienas regate Usmas ezers
24.07 Jaunais vlnis Lielupe LOKBA, Ir nolikums Ir rezultāti
27.07 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
30.07-07.08 Sērf Seminārs jūra R.Liepiņš Ir nolikums Ir rezultāti
30.07-07.08 Pāvilostas sērf kluba "Spinout Kauss" jūra A.Bricis
30.07 Šķērsām un apkārt Usmas ezeram Usmas ezers
30.07-31.07 Latvijas kauss Daugava, Rīgas jūras līcis LZS, AJK, Ir nolikums Ir rezultāti
31.07 Senioru regate Usmas ezers
01.08-04.08 Līča Rallijs Rīgas jūras līcis JKE, Ir nolikums Ir rezultāti
03.08 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
04.08 Kluba 360 Kauss, 6.posms Ķīšezers Klubs 360
05.08-07.08 2011. gada Latvijas atklātais čempionāts burāšanā Lielupe LZS, PJK, LOKBA, Ir nolikums Ir rezultāti
06.08-07.08 Lindes Balva Daugava Sērf Seniors Ir nolikums Ir rezultāti
10.08 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
11.08-14.08 Roņu pirts regate Rīgas Jūras līcis JKE, Ir nolikums Ir rezultāti
12.08-14.08 Baltic Sea Cup jūra x
12.08-14.08 Neil Pryde Baltijas Kauss, LV posms jūra Extreme Sports Ir nolikums Ir rezultāti
13.08-14.08 Latvijas čempionāts Laser Standard klasē Daugava, Rīgas jūras līcis AJK, LZS,
13.08-14.08 Latvijas čempionāts 470 klasē Daugava, Rīgas jūras līcis LZS, AJK,
14.08-21.08 Eiropas čempionāts Formula Windsurfing LZS, LVA, Ir nolikums Ir rezultāti
14.08-21.08 Pasaules čempionāts Micro klasē HANSA WORLD Usmas ezers SIA Hansa world, Micro klases asoc., LZS Ir nolikums Ir rezultāti
17.08 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
19.08-21.08 Igaunijas čempionāts Lohusalu Ir nolikums
20.08 Pilsētas regate Daugava Pilsētas jahtklubs Ir nolikums Ir rezultāti
24.08 Divstundu regate Lielupe PJK, Ir nolikums
25.08-28.08 Laser Europa Cup 2011 Ir nolikums Ir rezultāti
25.08 Kluba 360 Kauss, 7.posms Ķīšezers Klubs 360
26.08-28.08 Latvijas Čempionāts Techno 293, RS:X un Raceboard klasēs Ķīšezers LVA, Ir nolikums Ir rezultāti
26.08-28.08 Trisstura kausa Rīgas jūras līcis LJK Ir nolikums Ir rezultāti
27.08-03.09 Topct Worlds 2011 Traunsee Ir nolikums Ir rezultāti
28.08-03.09 2011 YM FW World Championships Skive Ir nolikums Ir rezultāti
28.08-31.08 Lietuvas čempionāts Nida www.lbs.lt Ir nolikums
03.09 Carnikavas Kauss Lilastes pludmale
03.09 Usmas kempinga kauss Usmas ezers SIA Usmas kempings
03.09-04.09 Rīgas jaunatnes čempionāts Daugava, Rīgas jūras līcis AJK, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvalde Ir nolikums Ir rezultāti
08.09 Kluba 360 Kauss, 8.posms Ķīšezers Klubs 360
09.09-11.09 Parnu Sugisregatt Pērnava Ir nolikums
10.09-11.09 Burusports Balva, 2.posms jūra Burusports
10.09-19.09 RS:X European Windsurfing Championships Nessebar Bulgaria x Ir nolikums Ir rezultāti
10.09-11.09 Nakts regate Usmas ezers
10.09 Jahtkluba Engure noslēguma regate Engure JKE, Ir nolikums
14.09 Roadex Latvijas atklātais Čempionāts 2011 Pāvilosta LVA, Ir nolikums Ir rezultāti
22.09-25.09 Rudens vēji Kauņa www.lbs.lt
24.09-25.09 Latvijas Čempioināts Slalom Lilaste Ir nolikums Ir rezultāti
24.09-25.09 Latvijas čempionāts Q-25 klasē Usmas ezers LZS, UJK, LZS Ir nolikums Ir rezultāti
24.09 Rudens kauss Daugava, Rīgas jūras līcis AJK, Ir nolikums
01.10 LJK slegšanas regate Lielupe LJK, Ir nolikums
01.10 Rudens vējos Usmas ezers
01.10 Rudens kauss Daugava, Rīgas jūras līcis AJK, Ir nolikums
01.10 Priedaines JK sezonas slēgšana Lielupe PJK, LOKBA, Ir nolikums
02.10 Rīgas jahtklubu sezonas slēgšana Daugava PJK, Ir nolikums
08.10 Rīgas pilsētas sezonas slēgšana Ķīšezers Rīgas j/k
08.10 Rudens kauss Daugava, Rīgas jūras līcis AJK, Ir nolikums
24.10-29.10 Masters European Championships x
24.10-29.10 RS:X Youth European Windsurfing Championships x
03.12-18.12 ISAF World Sailing Championships Perrth ISAF Ir nolikums Ir rezultāti
 Lietotājs:
    Parole:
            
Reģistrācija Aizmirsta parole

Pēdējās foruma aktivitātes

Redzamas reģistrētiem lietotājiem

Aktuālais jautājums

Vai Tu būtu gatavs ziedot burāšanai?

Atbildēt var tikai reģistrēti lietotāji!

Partneri